100 rocznica objawień Fatimskich oraz 300 rocznica koronacji Cudownego Obrazu

  • 8 maja 2017

Od kilku lat w każdą pierwszą sobotę miesiąca w Kaplicy Cudownego obrazu na Jasnej Górze na Mszy Świętej o godz. 18:30 pielgrzymi zawierzają samych siebie, swoje rodziny, firmy, parafie a także swoje trudne sytuacje życiowe, problemy, choroby, plany na przyszłość, po prostu wszystko, w ufności we wstawiennictwo Matki Bożej, która w Fatimie powiedziała, że zwycięstwo przyjdzie przez Jej Niepokalane Serce. Liczne cuda i łaski otrzymali ci, którzy zawierzyli się Niepokalanemu Sercu Marii.

W 100 rocznicę objawień Fatimskich oraz w Jubileuszowym Roku 300 lecia koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, przez 5 kolejnych sobót rozpoczynając od Maja organizowane są wyjazdy na Jasną Górę.

 

W minioną pierwszą sobotę, 06 maja Ksiądz Proboszcz wraz z pielgrzymami zawierzyli naszą parafię Niepokalanemu Sercu Maryi Królowej Polski. Zapraszamy na kolejną pielgrzymkę w pierwszą sobotę czerwca (03.06) na Jasną Górę aby wypraszać u Maryi potrzebne nam łaski. Koszt 40 zł/osoba. Program i informacja o zapisach w zakrystii. Dodatkowe Informacje dostępne są na stronie Sanktuarium

 

Więcej informacji na temat nabożeństw można sprawdzić na stronie bractwa