Program wizyty duszpasterskiej 2017/2018

  • 25 grudnia 2017

27.12.2017 – środa

  • 8.30 Maciejowice II
  • 8.30 Wola Luborzycka

28.12.2017 – czwartek

  • 8.30 Kocmyrzów od p. Zaręba
  • 8.30 Luborzyca – Podbaranie

29.12.2017 – piątek

  • 8.30 Pietrzejowice II – od p. Migas do p. Pogoda
  • 8.30 Wysiołek Luborzycki – Radwany – p. Mucha – p. Chmiel
  • 8.30 Kocmyrzów – p. Dubiel – szkoła

30.12.2017 – sobota

  • 8.30 Goszyce II – p. Adama Przewłockiego – p. Natkaniec
  • 8.30 Łuczyce – Las: ul. pod Lasem (od 135 do skrzyżowania z ul. św. Floriana wraz z przecznicami)

02.01.2017 – wtorek

  • 8.30 Rawałowice od Szosy Proszowskiej
  • 8.30 Wysiołek Luborzycki – Radwany – p. Ząbczyńska – p. Kryus

03.01.2017 – środa

  • 8.30 Wilków II – Goszycka granicy – Kolonia do p. Zimnego, Stara Wieś do p. Zębali
  • 15.00 Kocmyrzów – Kolejka II
  • 14.00 Goszyce II – p. Kurowscy – p. Bielawscy

04.01.2017 – czwartek

  • 13.00 Łuczyce – Pustki: ul. Kosynierów, Piwna, Zgodna razem z przecznicami
  • 8.30 Wilków I – Kolonia od Marszowic, Kolonia – p. Jarecki– p. Tłustowski obie strony, Dwór do p. Świdra

05.01.2017 – piątek

  • 8.30 Wysiołek Luborzycki – Kapkazy

06.01.2017 – sobota

  • 14.00 Baranówka – Firlejów II – ul. Spokojna – p. Walczak

07.01.2017 – niedziela

  • 14.00 Pietrzejowice II – p. Bletek do osuwiska

08.01.2017 – poniedziałek

  • 8.30 Szosa Proszowska od Sulechowa
  • 8.30 Szosa Proszowska od Pietrzejowic

09.01.2017 – wtorek

  • 8.30 Łuczyce – Załucek – Zwierzyniec: ul. Wspólna, Przylasek, Zaciszna, Załucek, Sadowa, Zwierzyniec (od strony ul. Sadowej), Słoneczna
  • 8.30 Kocmyrzów – p. Kawula – p. Węgrzyn

10.01.2017 – środa

  • 15.00 Łuczyce – Stara Wieś – p. Rewers – p. Prusek: ul Krakowska (od skrzyżowania z ul. pod Lasem do Ośrodka Zdrowia), Dworska, Wąwozowa, Szkolna
  • 14.00 Baranówka – Firlejów I – p. Żółtowscy – Orzechowa Droga

11.01.2017 – czwartek

  • 13.00 Łuczyce – p. Dzioba – P. Łach: ul. Zielona, Spokojna, Kosynierów (od wiaduktu do Kosynierów 111, koło Maciejowic), na Wzgórzu, Krucza, Sowia
  • 8.30 Łuczyce – Prądnik: ul. Prądnik, Kazimierza Calika, Tęczowa, Zwierzyniec (od str. Prądnika), Srebrna, Sadowa(przy wiadukcie)

12.01.2017 – piątek

  • 14.00 Baranówka od Łuczyc I
  • 8.30 Baranówka – p. Zwoleń – p. Nowak – p. Kawula

13.01.2017 – sobota

  • 8.30 Baranówka – p. Kawula – szkoła
  • 8.30 Kocmyrzów – szkoła – p. Bartoszek
  • 8.30 Folwark Wilkowski II – od Woli do Lasu Marszowickiego

15.01.2017 – poniedziałek

  • 8.30 Pietrzejowice I
  • 8.30 Baranówka – Orzechowa Droga

16.01.2017 – wtorek

  • 8.30 Marszowice od Gór Marszowskich
  • 8.30 Marszowice od Polanowic

17.01.2017 – środa

  • 14.00 Łuczyce – Stara Wieś PKP: ul. Nad Stacją, Widok, Kolejowa, Starowiejska, Cicha, Kosynierów (od wiaduktu do skrzyżowania z Krakowską)
  • 15.00 Rawałowice od Biórkowa

18.01.2017 – czwartek

  • 13.00 Wysiołek Luborzycki – Winnica
  • 8.30 Kocmyrzów Kolejka I

19.01.2017 – piątek

  • 8.30 Maciejowice I
  • 14.00 Łuczyce Stara Wieś – p. Czarny – p. Janik: ul. Krakowska (od ul. Szkolnej do wiaduktu), Ryszarda Goli, Źródlana, na Stoku

20.01.2017 – sobota

  • 8.30 Folwark Wilkowski I
  • 8.30 Luborzyca – Piotrowiec – p. Łach – p. Jurek

21.01.2017 – niedziela

  • 14.00 Luborzyca – Piotrowiec – p. Stefańczyk – p. Myśliwiec

22.01.2017 – poniedziałek

  • 8.30 Legionówka – Las Wilkowski

23.01.2017 – wtorek

  • 8.30 Łuczyce – Kopiec II – p. Jaworowscy – p. Raś: ul. pod Lipami od nr. 27, pod Kopcem, Parkowa, Jurajska, Wichrowe Wzgórze, Widokowa
  • 8.30 Luborzyca – Zapusta

24.01.2017 – środa

  • 15.00 Goszyce I – od p. Skrzyńskich do szkoły
  • 14.00 Maciejowice III (włączając ulicę Kosynierów od nr. 112 w stronę ul. Złote Łany)

25.01.2017 – czwartek

  • 13.00 Kocmyrzów – p. Chmiel – p. Chmiel
  • 8.30 Łuczyce – Lipki – Kopiec I – p. Koster do boiska: ul. Pod Lasem (od Kosynierów do skrzyżowania z ul. św. Floriana), Św. Floriana, Słoneczny Stok, Pogodna

26.01.2017 – piątek

  • 8.30 Łuczyce – Lipki – Kopiec I od boiska do p. Baran: ul. Pod Lipami (od nr. 1 do nr. 26), Nad potokiem, Ogrodowa, Różana
  • 14.00 Wysiołek Luborzycki – Rosja

27.01.2017 – sobota

  • 8.30 Goszyce I – od dworu do szkoły
  • 8.30 Luborzyca – Zapusta

29.01.2017 – poniedziałek

  • 8.30 Baranówka od Łuczyc II