Program wizyty duszpasterskiej 2018 / 2019

  • 24 grudnia 2018

W przypadku problemów z ustaleniem rejonu kolędy albo jeśli chcieliby Państwo ustalić indywidualną kolędę w związku z nieobecnością domowników, zachęcamy do kontaktu
przez formularz kontaktowy na stronie internetowej

27.12.2018 czwartek

  • 8:30 Kocmyrzów: p. Dubiel – szkoła
  • 8:30 Legionówka – Las Wilkowski

28.12.2018 piątek

  • 8:30 Rawałowice: od Szosy Proszowskiej
  • 8:30 Maciejowice I

29.12.2018 sobota

  • 8:30 Maciejowice II
  • 8:30 Kocmyrzów: od p. Zaręby
  • 8:30 Wysiołek Luborzycki: Radwany p. Mucha – p. Chmiel

30.12.2018 niedziela

  • 14:00 Baranówka: p. Zwoleń – p. Kawula

31.12.2018 poniedziałek

  • 8:30 Wysiołek Luborzycki: Winnica
  • 8:30 Szosa Proszowska: od Sulechowa

02.01.2019 środa

  • 8:30 Luborzyca: Podbaranie (górna część)
  • 15:00 Baranówka Firlejów I: p. Żółtowscy – Orzechowa Droga

03.01.2019 czwartek

  • 8:30 Szosa Proszowska: od Pietrzejowic
  • 14:30 Wysiołek Luborzycki: Kapkazy

04.01.2019 piątek

  • 8:30 Łuczyce: Stara Wieś PKP [1]
  • 8:30 Łuczyce: Stara Wieś p. Rewers – p. Prusek [2]

05.01.2019 sobota

  • 8:30 Łuczyce: Stara Wieś p. Czarny – p. Janik [3]
  • 8:30 Łuczyce: Las (od góry do ul. Klonowej) [4]
  • 8:30 Łuczyce: Załucek – Zwierzyniec [5]

06.01.2018 niedziela

  • 14:00 Folwark Wilkowski II: od Woli do Lasu Marszowickiego

07.01.2019 poniedziałek

  • 8:30 Kocmyrzów: szkoła – p. Bartoszek
  • 8:30 Kocmyrzów: Kolejka II
  • 8:30 Pietrzejowice I

08.01.2019 wtorek

  • 13:30 Goszyce II: p. Kurowscy – p. Bielawscy
  • 8:30 Kocmyrzów: Kolejka I

09.01.2019 środa

  • 8:30 Baranówka: Orzechowa Droga
  • 15:00 Luborzyca: Piotrowiec p. Stefańczyk – p. Myśliwiec

10.01.2019 czwartek

  • 8:30 Łuczyce: p. Dzioba – p. Łach [6]
  • 14:30 Wilków II: Kolonia od Goszyc

11.01.2019 piątek

  • 8:30 Goszyce II: p. Przewłocki – p. Natkaniec
  • 8:30 Podbaranie: dolna część + ulica od Szosy Proszowskiej

12.01.2019 sobota

  • 8:30 Maciejowice III [7]
  • 8:30 Łuczyce: Pustki [8]
  • 8:30 Łuczyce: Kopiec II [9]

13.01.2019 niedziela

  • 17:00 Łuczyce – Las (od ul. Klonowej na dół) [10]

14.01.2019 poniedziałek

  • 8:30 Goszyce I: dwór – szkoła

15.01.2019 wtorek

  • 8.30 Kocmyrzów: p. Kawula – p. Węgrzyn

16.01.2019 środa

  • 8:30 Kocmyrzów: p. Chmiel – p. Chmiel

17.01.2019 czwartek

  • 8.30 Marszowice: od Gór Marszowskich

18.01.2019 piątek

  • 8:30 Folwark Wilkowski I

19.01.2019 sobota

  • 8.30 Luborzyca: Zapusta
  • 8:30 Łuczyce: Prądnik [11]

20.01.2019 Niedziela

  • 14:00 Goszyce I: p. Skrzyńscy – szkoła
  • 14:00 Łuczyce: Lipki – Kopiec p. Koster – boisko [12]

21.01.2019 poniedziałek

  • 8.30 Luborzyca: Piotrowiec p. Łach – p. Jurek
  • 8:30 Baranówka: od Łuczyc II
  • 8:30 Marszowice: od Polanowic

22.01.2019 wtorek

  • 8.30 Pietrzejowice II: p. Migas – p. Pogoda
  • 8:30 Wysiołek Luborzycki: Radwany p. Ząbczyńska – p. Kryus

23.01.2019 środa

  • 8.30 Pietrzejowice II: p. Bletek – osuwisko
  • 8:30 Rawałowice: od Biórkowa

24.01.2019 czwartek

  • 8:30 Baranówka: p. Kawula – szkoła

25.01.2019 piątek

  • 8.30 Baranówka: Firlejów II ul. Spokojna – p. Walczak

26.01.2019 sobota

  • 8.30 Baranówka: od Łuczyc I
  • 8:30 Wilków I: Kolonia od Marszowic

27.01.2018 niedziela

  • 14:00 Łuczyce: Lipki – Kopiec boisko – p. Baran [13]

28.01.2019 poniedziałek

  • 8.30 Wola Luborzycka

29.01.2019 wtorek

  • 13.30 Wysiołek Luborzycki: Rosja


[1] ul. Nad Stacją, ul. Widok, ul. Kolejowa, ul. Starowiejska, ul. Cicha, ul. Kosynierów (od wiaduktu do skrzyżowania z ul. Krakowską)

[2] ul. Krakowska (od skrzyżowania z ul. Pod Lasem do Ośrodka Zdrowia), ul. Dworska, ul. Wąwozowa, ul. Szkolna

[3] ul. Krakowska (od ul. Szkolnej do wiaduktu), ul. Ryszarda Goli, ul. Źródlana,
ul. Na Stoku

[4] ul. Pod Lasem (od ul. Granicznej), ul. Kalinowa, ul. Akacjowa, ul. Jodłowa, ul. Sosnowa, ul. Polna, ul. Modrzewiowa, ul. Bukowa, ul. Jaśminowa, ul. Wrzosowa, ul. Jesionowa, ul. Topolowa, ul. Klonowa

[5] ul. Wspólna, ul. Przylasek, ul. Zaciszna, ul. Załucek, ul. Sadowa, ul. Zwierzyniec (od strony ul. Sadowej), ul. Słoneczna

[6] ul. Zielona, ul. Spokojna, ul. Kosynierów (od wiaduktu do ul. Kosynierów 111, przy granicy z Maciejowicami), ul. Na Wzgórzu, ul. Krucza, ul. Sowia

[7] Maciejowice od Łuczyc włączając ul. Kosynierów od nr 112 i ul. Złote Łany

[8] ul. Kosynierów 50, ul. Piwna, ul. Zgodna razem z przecznicami

[9] ul. Pod Lipami od nr 27, ul. Pod Kopcem, ul. Parkowa, ul. Jurajska, ul. Wichrowe Wzgórze, ul. Widokowa

[10] ul. Pod Lasem od skrzyżowania z ul. Klonową w stronę ul. Krakowskiej, ul. Dębowa, ul. Leszczynowa

[11] ul. Prądnik, ul. Kazimierza Calika, ul. Tęczowa, ul. Zwierzyniec (od str. ul. Prądnik), ul. Srebrna, ul Złota, ul. Sadowa (przy wiadukcie)

[12] ul. Pod Lasem (od ul. Kosynierów do skrzyżowania z ul. Św. Floriana), ul. Św. Floriana, ul. Słoneczny Stok, ul. Pogodna

[13] ul. Pod Lipami (od nr 1 do nr 26), ul. Nad Potokiem, ul. Ogrodowa, ul. Różana