PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ 2019/2020

  • 26 grudnia 2019

W nagłym wypadku dzień lub godzina kolędy może ulec zmianie. Informacja o tym zostanie umieszczona w ogłoszeniach duszpasterskich oraz na stronie internetowej.


27.12.2019 Piątek

  • 8:30 /x. Krzysztof/ Marszowice od Polanowic
  • 8:30 /x. Mieszko/ Kocmyrzów – p. Chmiel – p. Chmiel [1]
  • 8:30 /x. Proboszcz/ Rawałowice od Szosy Proszowskiej

28.12.2019 Sobota

  • 8:30 /x. Krzysztof/ Baranówka – p. Kawula – szkoła [2]
  • 8:30 /x. Mieszko/ Folwark Wilkowski I
  • 8:30 /x. Proboszcz/ Kocmyrzów od p. Zaręba [3]

29.12.2019 Niedziela

  • 14:00 /x. Mieszko/ Folwark Wilkowski II– od Woli do Lasu Marszowickiego
  • 14:00 /x. Proboszcz/ Goszyce II: p. Kurowscy – p. Bielawscy [4]

30.12.2019 Poniedziałek

  • 8:30 /x. Krzysztof/ Wilków I – Kolonia od Marszowic, Kolonia – p. Jarecki – p. Tłustowski obie strony, Dwór do p. Świdra
  • 8:30 /x. Proboszcz/ Goszyce II: p. Przewłocki –p. Natkaniec [5]
  • 8:30 /x. Mieszko/ Maciejowice II

31.12.2019 Wtorek

  • 8:30 /x. Mieszko/ Łuczyce – Pustki [6]

02.01.2020 Czwartek

  • 8:30 /x. Mieszko/ Goszyce I – od dworu do szkoły [7]
  • 14:00 /x. Krzysztof/ Wysiołek Luborzycki – Radwany: p. Ząbczyńska – p. Kryus

03.01.2020 Piątek

  • 8:30 /x. Proboszcz/ Baranówka od Łuczyc I
  • 8:30 /x. Mieszko/ Łuczyce – p. Dzioba – p. Łach [8]

04.01.2020 Sobota

  • 8:30 /x. Proboszcz/ Kocmyrzów – szkoła – p. Bartoszek [9]
  • 8:30 /x. Krzysztof/ Maciejowice I

05.01.2020 Niedziela

  • 14:00 /x. Mieszko/ Luborzyca – ul. Wichrowe Wzgórze

06.01.2020 Poniedziałek

  • 14:00 /x. Mieszko/ Goszyce I: od p. Skrzyńskich do szkoły [10]
  • 14:00 /x. Proboszcz/ Luborzyca–Piotrowiec: p.Stefańczyk –p.Myśliwiec[11]

07.01.2020 Wtorek

  • 8:30 /x. Mieszko/ Kocmyrzów – p. Dubiel – szkoła [12]
  • 8:30 /x. Proboszcz/ Luborzyca – Piotrowiec – p. Łach –p. Jurek [13]

08.01.2020 Środa

  • 10:30 /x. Mieszko/ Rawałowice od Biórkowa
  • 14:00 /x. Krzysztof/ Łuczyce – Lipki – Kopiec I – p. Koster do boiska [14]
  • 8:30 /x. Proboszcz/ Baranówka – Firlejów I: p. Żółtowscy – Orzechowa Droga

09.01.2020 Czwartek

  • 10:30 /x. Mieszko/ Luborzyca – Podbaranie Górne [15] 14:00 /x. Krzysztof/ Łuczyce – Lipki – Kopiec I: od boiska do p. Baran [16]

10.01.2020 Piątek

  • 14:00 /x. Krzysztof/ Wysiołek Luborzycki – Kapkazy
  • 8:30 /x. Proboszcz/ Kocmyrzów – p. Kawula – p. Węgrzyn [17]

11.01.2020 Sobota

  • 8:30 /x. Mieszko/ Luborzyca – Podbaranie Dolne [18]
  • 8:30 /x. Krzysztof/ Kocmyrzów Kolejka I [19]
  • 8:30 /x. Proboszcz/ Wola Luborzycka

12.01.2020 Niedziela

  • 14:00 /x. Proboszcz/ Pietrzejowice II – p. Bletek do osuwiska [20]

13.01.2020 Poniedziałek

  • 14:00 /x. Mieszko/ Baranówka od Łuczyc II
  • 8:30 /x. Krzysztof/ Pietrzejowice I
  • 8:30 /x. Proboszcz/ Pietrzejowice II – od p. Migas do p. Pogoda

14.01.2020 Wtorek

  • 8:30 /x. Mieszko/ Szosa Proszowska od Pietrzejowic [21]
  • 8:30 /x. Proboszcz/ Marszowice od Gór Marszowskich

15.01.2020 Środa

  • 10:30 /x. Mieszko/ Łuczyce – Stara Wieś – p. Rewers – p. Prusek [22]
  • 8:30 /x. Proboszcz/ Łuczyce – Stara Wieś – p. Czarny – p. Janik [23]
  • 14:00 /x. Krzysztof/ Wysiołek Luborzycki – Radwany: p. Mucha – p. Chmiel

16.01.2020 Czwartek

  • 10:30 /x. Mieszko/ Wysiołek Luborzycki – Winnica

17.01.2020 Piątek

  • 14:00 /x. Krzysztof/ Baranówka – p. Zwoleń – p. Nowak – p. Kawula
  • 8:30 /x. Proboszcz/ Luborzyca – Zapusta [24]

18.01.2020 Sobota

  • 8:30 /x. Mieszko/ Łuczyce – Las – od góry do ul. Klonowej [25]
  • 8:30 /x. Proboszcz/ Wysiołek Luborzycki – Rosja
  • 8:30 /x. Krzysztof/ Legionówka– Las Wilkowski [26]

19.01.2020 Niedziela

  • 14:00 /x. Mieszko/ Łuczyce – Las od ul. Klonowej na dół [27]

20.01.2020 Poniedziałek

  • 8:30 /x. Krzysztof/ Szosa Proszowska od Sulechowa [28]
  • 8:30 /x. Proboszcz/ Maciejowice III [29]
  • 14:00 /x. Mieszko/ Kocmyrzów – Kolejka II [30]

21.01.2020 Wtorek

  • 8:30 /x. Proboszcz/ Łuczyce – Stara Wieś – PKP [31]
  • 8:30 /x. Mieszko/ Baranówka – Orzechowa Droga

22.01.2020 Środa

  • 14:00 /x. Krzysztof/ Wilków II –Kolonia od Goszyc do p. Zimnego, Stara Wieś do p. Zębali

23.01.2020 Czwartek

  • 14:00 /x. Krzysztof/ Łuczyce – Prądnik [32]

24.01.2020 Piątek

  • 8:30 /x. Proboszcz/ Baranówka – Firlejów II – ul. Spokojna –p. Walczak
  • 14:00 /x. Krzysztof/ Łuczyce – Kopiec II – p. Jaworowscy – p. Raś [33]

25.01.2020 Sobota

  • 8:30 /x. Krzysztof/ Łuczyce – Załucek – Zwierzyniec [34]

PRZYPISY (ulice):

[1] ul. Jaśminowa – ul. Cicha – ul. Jesionowa (nr 114, 139, 141) – ul. Fiołkowa – ul. Widokowa (w kierunku Krzysztoforzyc)

[2] Baranówka + Luborzyca: ul. Szkolna

[3] Dojazdów: ul. Pogodna – ul. Centralna – ul. Wodna – ul. Akacjowa, Kocmyrzów: ul. Centralna – ul. Dębowa – ul. Akacjowa – ul. Jago-dowa – ul Morwowa –ul. Leszczynowa – ul. Spokojna

[4] ul. Tadeusza Kościuszki (od Skrzeszowic) – ul. Elektroników – ul. Działkowa – ul. Słoneczna – ul. Zacisze

[5] ul. Kosynierów – ul. Spokojna – ul. Rajska – ul. Tadeusza Kościuszki (od ul. Spacerowej do lasu) – ul. Leśna

[6] ul. Kosynierów 50 – ul. Piwna – ul. Zgodna razem z przecznicami

[7] ul. Zofii Zawiszanki – ul. Stara Wieś – ul. Na Błonie – ul. Lipowa – ul. Kowalówka – ul. Polna – ul. Tadeusza Kościuszki (od remizy do szkoły) – ul. Miodowa – ul. Wrzosowa

[8] ul. Zielona – ul. Spokojna – ul. Kosynierów (od wiaduktu do ul. Kosynierów 111 – przy granicy z Maciejowicami) – ul. Na Wzgórzu, ul. Krucza – ul. Sowia

[9] ul. Sportowa – ul. Spacerowa – ul. Czekoladowa – ul. Wspólna – ul. Kwiatowa – ul. Topolowa – ul. Centralna (od Głębokiej do stawu)

[10] ul. Modrzewiowa – ul. Spacerowa – ul. Willowa – ul. Tadeusza Ko-ściuszki (od ul. Spacerowej do szkoły)

[11] ul. Wolska – ul. Piotrowska (od nr 118) – ul. Jagiellońska (od nr 251)

[12] ul. Jarzębinowa – ul. Sezamkowa – ul. Świerkowa – ul. Różana – ul. Modrzewiowa – ul. Słoneczna – ul. Kamienista – ul. Centralna (od ul. Kamienistej do Jesionowej) – ul. Miodowa – ul. Nad Potokiem – ul. Jesionowa (do skrzyżowania z Fiołkową)

[13] ul. Piotrowska (od skrzyżowania z ul. Wolską) – ul. Rajska – ul. Po-godna – ul. Piaskowa – ul. Przy Źródle (od skrzyżowania z ul. Zapu-sta do ogródków działkowych

[14] ul. Pod Lasem (od ul. Kosynierów do skrzyżowania z ul. Św. Floriana) – ul. Św. Floriana – ul. Słoneczny Stok – ul. Pogodna – ul. Świerkowa

[15] ul. Stroma – ul. Widokowa – ul. Słoneczna – ul. Sezamkowa

[16] ul. Pod Lipami (od nr 1 do nr 26) – ul. Nad Potokiem – ul. Ogrodowa, ul. Różana

[17] ul. Wąwozowa – ul. Widokowa – ul. Jesionowa – ul. Zjazdowa – ul. Lawendowa – ul. Śliczna – ul. Morwowa (nr 2) – ul. Kwiatów Po-lnych – ul. Wąwozowa – ul. Piękna

[18] ul. Spacerowa – ul. Podgórska – ul. Zacisze – ul. Jesionowa

[19] ul. Graniczna (od nr 16) – ul. Na Błonie – ul. Miętowa – ul. Zacisze – ul. Malinowa – ul. Świetlna – ul. Graniczna (dalszy ciąg) – ul. Łąko-wa – ul. Krakowska

[20] + Luborzyca: ul. Jagiellońska 235, 241, 243

[21] Luborzyca : ul. Jagiellońska (od Pietrzejowic) – ul. Przy Źródle (nr 6) – Kocmyrzów: ul. Jagiellońska – ul. Słowiańska – ul. Rubinkowa – ul. Kamienna – ul. Jarzębinowa – ul Szmaragdowa

[22] ul. Krakowska (od skrzyżowania z ul. Pod Lasem do Ośrodka Zdro-wia), ul. Dworska, ul. Wąwozowa, ul. Szkolna

[23] ul. Krakowska (od ul. Szkolnej do wiaduktu), ul. Ryszarda Goli, ul. Źródlana, ul. Na Stoku

[24] ul. Przy Źródle (nr 18, 26, 28) – ul. Zapusta – ul. Olchowa – ul. Ole-andry – ul. Rodzinna – ul. Królowej Jadwigi (od skrzyżowania z ul. Stromą do szkoły) – ul. Księżycowa

[25] ul. Pod Lasem (od ul. Granicznej), ul. Kalinowa, ul. Akacjowa, ul. Jodłowa, ul. Sosnowa, ul. Polna, ul. Modrzewiowa, ul. Bukowa, ul. Jaśminowa, ul. Wrzosowa, ul. Jesionowa, ul. Topolowa, ul. Klonowa

[26] + Goszyce: ul. Spacerowa – ul. Gościniec – ul. Przy Lesie

[27] ul. Pod Lasem od skrzyżowania z ul. Klonową w stronę ul. Krakow-skiej, ul. Dębowa, ul. Leszczynowa

[28] Luborzyca: ul. Kocmyrzowska – ul. Gościnna – ul. Jagiellońska – ul. Warsztatowa – ul. Bajkowa – ul. św. Królowej Jadwigi (do skrzyżo-wania z ul. Stromą

[29] Maciejowice od Łuczyc włączając ul. Kosynierów od nr 112 i ul. Złote Łany

[30] ul. Graniczna (od nr 12) – ul. Kolejowa – ul. Zielony Zakątek – ul. Kocmyrzowska – Pl. Niepodległości – ul. Jagiellońska – ul. Gościnna – ul. Spółdzielców

[31] ul. Nad Stacją, ul. Widok, ul. Kolejowa, ul. Starowiejska, ul. Cicha, ul. Kosynierów (od wiaduktu do skrzyżowania z ul. Krakowską)

[32] ul. Prądnik, ul. Kazimierza Calika, ul. Tęczowa, ul. Zwierzyniec (od str. ul. Prądnik), ul. Srebrna, ul Złota, ul. Sadowa (przy wiadukcie),

[33] ul. Pod Lipami od nr 27, ul. Pod Kopcem, ul. Parkowa, ul. Jurajska, ul. Wichrowe Wzgórze, ul. Widokowa

[34] ul. Wspólna, ul. Przylasek, ul. Zaciszna, ul. Rodzinna, ul. Załucek, ul. Sadowa, ul. Zwierzyniec (od strony ul. Sadowej), ul. Słoneczna