Pielgrzymka parafialna WŁOCHY w 5 dni

 • 9 czerwca 2018

Pielgrzymka parafialna

WŁOCHY  w  5 dni

PADWA – RZYM – WATYKAN – ASYŻ

BEZ NOCNYCH PRZEJAZDÓW

1 dzień

Luborzyca, parking k. kościoła zbiórka godz. 6:30, msza św. godz. 7, wyjazd godz. 7:30. Przejazd przez Czechy (dla chętnych posiłek w cenie ok. 8 €), Austrię. Przyjazd do Włoch w późnych godzinach wieczornych na obiadokolację i nocleg w hotelu w Tarvisio.

2 dzień

Po śniadaniu zwiedzanie PADWY: Bazylika św. Antoniego, Grobowiec Antenora, Uniwersytet, Caffe Perdochi, spacer po mieście. Przejazd do hotelu w okolicy Rzymu na obiadokolacje i nocleg.

3 dzień

Po śniadaniu wyjazd i zwiedzenie RZYMU i WATYKANU: Muzea Watykańskie z Kaplica Sykstyńską, Groty Watykańskie z Grobem Św. Jana Pawła II, Bazylika Św. Piotra, Panteon, Fontanna Di Trevi, Plac i Schody Hiszpańskie, Forum Romanum, Koloseum. Powrót do hotelu na obiadokolacje i nocleg.

4 dzień

Po śniadaniu zwiedzanie ASYŻU: Bazylika Św. Franciszka, św. Klary, Plac Miejski, Santa Maria Sopra Minerva, Zamek Barbarossy Rocca Maggiore, Porcjunkula. Przejazd na obiadokolacje i nocleg do hotelu w Tarvisio.

5 dzień

Śniadanie, wyjazd w drogę powrotną, przejazd przez Austrię i Czechy (dla chętnych posiłek w cenie ok. 8 €).  Przyjazd do Polski w godzinach nocnych (ok. godz. 22).

 

W/w program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów oraz lokalnych zarządzeń.

 

 

TERMINY:            06.10 – 10.10                               CENA:   1 190 zł                                         

 

CENA OBEJMUJE:

przejazd autokarem, 4 noclegi w hotelach (pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami), 4 śniadania, 4 obiadokolacje, ubezpieczenie rozszerzone KL+NNW+choroby przewlekłe+bagaż, opiekę pilota-przewodnika, opłatę na turystyczny fundusz gwarancyjny.

 

 

UWAGI

 1. Na wstępy do zwiedzanych obiektów oraz system TOUR GUIDE należy przeznaczyć ok. 45 €.
 2. Dopłata do pokoju 1 osobowego 400 zł
 3. Pilot nie oprowadza po muzeach i wnętrzach zwiedzanych obiektów.
 4. Miejsca i godziny odjazdu autokarów podano w rozkładzie jazdy.
 5. Potrzebny DOWÓD OSOBISTY lub PASZPORT.
 6. Ubiór wygodny i wygodne obuwie, peleryna, parasol, okulary przeciw słoneczne, nakrycie głowy.
 7. Waluta EUR na własne zakupy, drobne na czas podroży i pobytu (np. toaleta, kawa, pamiątki, ofiary dla Kościołów umożliwiających odprawienie mszy św.).
 8. W czasie pielgrzymki zapewniona jest opieka duchowa Kapłana.
 9. Czas Mszy świętych oraz innych praktyk duchowych uzależniony jest od szczegółowego przebiegu każdego dnia i będzie podawany na bieżąco.
 10. Zapisy u Ks. Proboszcza tel.601946476 lub Elżbiety Niedzielskiej-Baran z Łuczyc tel. 605231920
 11. Płatności, proponowane raty:
  • I wpłata przy zapisie na pielgrzymkę          300 zł
  • II  wpłata  do  31.07                                       400 zł
  • III wpłata  do  31.08                                      490 zł