PIELGRZYMKA PARAFIALANA SANKTUARIA SZWAJCARII 17.09 – 22.09. 2020

  • 5 marca 2020

1 DZIEŃ 17.09 (CZWARTEK)

Zbiórka na parkingu przed Kościołem w Luborzycy godz. 4:45, wyjazd o godz. 5.00. Przejazd tranzytem przez Niemcy. Zakwaterowanie w hotelu na terenie Niemiec, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ 18.09 (PIĄTEK)

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do ZURYCHU – spacer po centrum miasta. Wyjazd do najsłynniejszego miejsca kultu religijnego w Szwajcarii – Sanktuarium Czarnej Madonny w EINSIEDELN. Zwiedzanie Sanktuarium, czas na modlitwę. Następnie spacer po mieście, czas wolny. Zakwaterowanie w pensjonacie, obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ 19.09 (SOBOTA)

Śniadanie, wyjazd do miejscowości BERNO, spacer po mieście m.in.: KATEDRA, WIEŻA ZEGAROWA, DOM ALBERTA EINSTEINA. Następnie wyjazd do FRYBURGA, zwiedzanie miasta m.in.: gotycka KATEDRA ŚW. MIKOŁAJA z witrażami Mehoffera, RATUSZ oraz słynne mosty, czas wolny. Następnie przejazd do GRUYERES – znanego ośrodka serowarstwa. Wizyta w wytwórni serów z możliwością zakupu, zwiedzanie uroczego miasteczka. Powrót do pensjonatu, obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ 20.09 (NIEDZIELA)

Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w kierunku LUCERNY – zwiedzanie miasta m.in.: RATUSZ, BASZTY MIEJSKIE oraz słynne MOSTY, czas wolny. Przejazd do miasteczka SANKT GALLEN – zwiedzanie OPACTWA ŚWIĘTEGO GALLA. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

5 DZIEŃ 21.09 (PONIEDZIAŁEK)

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do alpejskiego SANKTUARIUM MATKI BOŻEJ NARODÓW SŁOWIAŃSKICH MARIAZELL. Zwiedzanie sanktuarium, czas na modlitwę. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

6 DZIEŃ 22.09 (WTOREK)

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do OŁOMUŃCA – zwiedzanie: KATEDRA ŚW. WACŁAWA, PAŁAC ARCYBISKUPI, spacer po RYNKU: RATUSZ z zegarem ORLOJ, KOLUMNA ŚW. TRÓJCY – zabytek wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Wyjazd w kierunku Polski. Powrót do Luborzycy w godzinach wieczornych.

CENA: 2 200 zł

CENA ZAWIERA:
przejazd autokarem, 5 noclegów ze śniadaniami (pokoje 2, 3-os. z łazienkami) , 5 obiadokolacji (napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie), opieka pilota-przewodnika, zwiedzanie miast z pilotem- przewodnikiem, ubezpieczenie KL+NNW + choroby przewlekłe i nowotworowe + bagaż, codzienną mszę św., opłatę na TFG.

UWAGI:

  1. 1. ww. program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.
  2. 2. Na wyjazd potrzebny jest wazny dowpod osobisty lub paszport.
  3. 3. Dodatkowe ubezpieczenie od kosztów rezygnacji płatne w dniu rezerwacji koszt: 77 zł
  4. 4. Dopłata do pokoju 1 osobowego na zapytanie, dopłata: 500 zł.
  5. 5. Czas Mszy świętych oraz innych praktyk duchowych uzależniony jest od szczegółowego przebiegu każdego dnia i będzie podawany na bieżąco.

Zapisy

u Ks. Proboszcza Tadeusza Majcher lub u Elżbiety Niedzielskiej – Baran

Przy zapisie wpłacamy 550 zł zaliczki i koniecznie należy podać :
imię i nazwisko, telefon kontaktowy, adres zameldowania i datę urodzenia.

Proponowane terminy i wysokości rat:

  • – przy zapisie 550 zł
  • – do 31 maja 550 zł
  • – do 30 czerwca 550 zł
  • – do 31 lipca 550 zł

Można także wpłacać inne kwoty rat, wg możliwości – do uzgodnienia.